| Prijs per stuk | (0x) 0,45 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Gratis |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+8
BOPPER Flessenstop van beukenhout
Totaalprijs bij 100 stuks vanaf € 54,45 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 03 april 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 08 april verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | MO2457-40 |
| Afmeting | Ø2.5X3CM |
| Kleur | Hout |
| Lengte | 2.5 cm |
| Breedte | 3 cm |
| Hoogte | 0 cm |
| Hoogte verpakking | 0.35 m |
| Lengte verpakking | 0.4 m |
| Breedte verpakking | 0.4 m |
| Inhoud verpakking | 0.056 m3 |
| Materiaal type | Hout |
| Netto gewicht (kg) | 0.011 |
| Productstatus | Collection |
| Aantal per verzenddoos | 500 |
| Inhoud | 0.112 cdm3 |
Algemeen
| Bruto gewicht verpakking | 6.5 kg |
| Gewicht | 0.013000 |
| PMS waarde | NATURE COLOR |
Regelgeving
| Statistieknummer | MO2457 |
| Land van herkomst | China |
| GTIN | 8719941079243 |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Hout | 35.814 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.





















