| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




BUBBLE 5 panelen trucker pet
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 116,16 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 11 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 12 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | MO2269 |
| Afmeting | 22X17X11.5 CM |
| Kleur | Zwart |
| Lengte | 11 cm |
| Breedte | 17 cm |
| Hoogte | 11.5 cm |
| Hoogte verpakking | 0.45 m |
| Lengte verpakking | 0.8 m |
| Breedte verpakking | 0.38 m |
| Inhoud verpakking | 0.137 m3 |
| Aantal per binnenverpakking | 45 |
| Materiaal type | PE |
| Netto gewicht (kg) | 0.053 |
| Productstatus | Collection |
| Inhoud | 0.76 cdm3 |
| Statistieknummer | 6505 0030 |
| Aantal per verzenddoos | 180 |
Algemeen
| Bruto gewicht verpakking | 13 kg |
| Gewicht | 0.065000 |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Marineblauw | 0 | + 506 (verwacht op 16-06-2026) | ||
![]() Neon groen | 16.658 | |||
![]() Neon oranje | 7.882 | |||
![]() Wit/rood | 0 | |||
![]() Wit | 19.176 | |||
![]() Wit/donkerblauw | 17.834 | |||
![]() wit/neongeel | 14.153 | |||
![]() Neon fuchsia | 10.174 | |||
![]() Wit/blauw | 7.246 | |||
![]() Wit/turquoise | 12.762 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.






















