| Prijs per stuk | (0x) 9,83 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Gratis |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+10
Carmenier sommeliermes
Totaalprijs bij 10 stuks vanaf € 118,94 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 4 werkdag(en)
Vóór 13 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 19 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | PX11328306 |
| Afmeting | 14,9 x 3 x 5,9 cm |
| Kleur | Natuur |
| Lengte | 14,9 |
| Breedte | 5,9 |
| Hoogte | 3 |
| EAN-code | 8713159566038 |
| Hoogte verpakking | 3,4 |
| Lengte verpakking | 15,6 |
| Breedte verpakking | 6,8 |
| Aantal per binnenverpakking | 48 |
| Netto gewicht (kg) | 11,4 |
| Standaard max. aantal kleuren | 1 |
| Afmeting geschenkdoos opgeteld | 15,6 x 3,4 x 6,8 cm |
| HS-code | 8205510000000000000000 |
| Merk | Seasons |
| Materiaal | Bamboe hout, roestvrijstaal |
| Aantal per verpakking | 48 |
Aanbevolen bewerking
| Drukmethode | Lasergraveren |
| Standaard drukpositie | doos |
| Standaard drukgrootte (mm) | 120 x 45 mm |
Afmeting
| Decorative Individual Packaging Type | Individual gift box and polybag |
Algemeen
| Gewicht | 190.000000 |
| Green Points | 14 |
| CO2-voetafdruk | 0,609765710665062 |
| Decorative Individual Packaging | Yes |
Transportverpakking
| Lengte transportverpakking (cm) | 22 |
| Breedte transportverpakking (cm) | 34 |
| Hoogte transportverpakking (cm) | 31 |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Natuur | 2.915 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.



















