| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |





Case Logic Commence Recycled Backpack 15,6 inch rugzak
Totaalprijs bij 1 stuks vanaf € 67,13 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 01 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 06 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | 261937 |
| Lengte | 30 cm |
| EAN-code | 4202929190 |
| Lengte verpakking | 47 cm |
| Breedte verpakking | 37 cm |
| Weight package | 1.8 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0252 ㎥ |
| Merk | Case logic |
| Materiaal | Gerecycled polyester |
| On pallet | 3 |
| Inhoud | 34830 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Zwart | 25 | |||
![]() Blauw | 137 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.






















