| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |
Populair


COLORED Katoenen rugzak
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 70,79 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 31 maart 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 01 april verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | MO8484 |
| Afmeting | 37X41CM |
| Kleur | Zwart |
| Lengte | 37 cm |
| Breedte | 41 cm |
| Hoogte | 0 cm |
| Hoogte verpakking | 0.24 m |
| Lengte verpakking | 0.46 m |
| Breedte verpakking | 0.42 m |
| Inhoud verpakking | 0.046 m3 |
| Materiaal type | Katoen |
| Netto gewicht (kg) | 0.044 |
| Productstatus | Collection |
| Inhoud | 0.232 cdm3 |
| Statistieknummer | 4202 9291 |
| Aantal per verzenddoos | 200 |
Algemeen
| Bruto gewicht verpakking | 9.76 kg |
| Gewicht | 0.049000 |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Zwart | 25.326 | + 10.000 (verwacht op 10-04-2026) | ||
![]() Blauw | 10.315 | |||
![]() Rood | 16.575 | |||
![]() Wit | 18.329 | |||
![]() Grijs | 19.621 | |||
![]() Geel | 16.134 | |||
![]() Oranje | 11.625 | |||
![]() Turquoise | 16.194 | |||
![]() Royal blauw | 8.024 | + 10.000 (verwacht op 16-04-2026) | ||
![]() Fuchsia | 15.668 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.




























