| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |

Chakra plantaardige kaars in glazen houder
Totaalprijs bij 10 stuks vanaf € 71,51 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 3 werkdag(en)
Vóór 11 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 13 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | LT90747 |
| Lengte | 53 mm |
| Breedte | 53 mm |
| Hoogte | 57 mm |
| HS-code | 3406000000 |
Afmeting
| Lengte geschenkdoos | 55 mm |
| Hoogte geschenkdoos | 61 mm |
| Breedte geschenkdoos | 55 mm |
Algemeen
| Gewicht | 0.170000 |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Wit | 4.886 | |||
![]() Blauw | 4.992 | |||
![]() Rood | 4.994 | |||
![]() Oranje | 7.554 | |||
![]() Geel | 4.945 | |||
![]() Olijfgroen | 4.941 | |||
![]() Roze | 4.990 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.



























