| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+4
Cosiscoop Original Gaslantaarn
Totaalprijs bij 1 stuks vanaf € 110,99 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 28 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 29 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | 262336 |
| Diameter | 16 cm |
| EAN-code | 9405500090 |
| Lengte verpakking | 57 cm |
| Breedte verpakking | 38 cm |
| Weight package | 18 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0899 ㎥ |
| Merk | Cosi |
| Materiaal | Staal |
| On pallet | 6 |
| Inhoud | 6031.8579 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Mosgroen | 140 | |||
![]() Zwart | 172 | |||
![]() Bruin | 25 | |||
![]() Terracotta | 46 | |||
![]() Beige | 67 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.























