| Prijs per stuk | (0x) 2,54 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Gratis |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+6
CUCIRE Naaisetje
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 153,67 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 3 werkdag(en)
Vóór 01 juni 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 03 juni verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | MO8977-16 |
| Afmeting | Ø8X2CM |
| Kleur | Mat zilver |
| Lengte | 0 cm |
| Breedte | 8 cm |
| Hoogte | 2 cm |
| Hoogte verpakking | 0.33 m |
| Lengte verpakking | 0.465 m |
| Breedte verpakking | 0.375 m |
| Inhoud verpakking | 0.058 m3 |
| Materiaal type | Aluminium |
| Netto gewicht (kg) | 0.03 |
| Productstatus | Collection |
| Aantal per verzenddoos | 200 |
| Inhoud | 0.288 cdm3 |
Algemeen
| Bruto gewicht verpakking | 9.15 kg |
| Gewicht | 0.046000 |
| PMS waarde | SILVER |
Regelgeving
| Statistieknummer | MO8977 |
| Land van herkomst | China |
| GTIN | 8719941002715 |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Mat zilver | 3.669 |
Download template
Download template
Heb je liever dat we het ontwerp verzorgen? Upload dan je logo of ontwerpbestanden bij je offerteaanvraag of bestelling. Wij maken altijd vrijblijvend een digitaal voorbeeld ter goedkeuring voordat we met de productie starten.
Het aanleveren van bestanden
Het is ook mogelijk om na de bestelling/aanvraag je ontwerpbestanden via WeTransfer naar ons te sturen, onder vermelding van het ordernummer. Je bestanden worden handmatig door ons gecontroleerd. Indien de bestanden niet voldoen aan de juiste criteria, nemen wij contact met je op.
Algemene richtlijnen
- Bestanden aanleveren in CMYK
- Indien van toepassing ook de PMS-kleuren vermelden, zodat we deze kunnen matchen
- Resolutie: minimaal 150 dpi
- Bewaren op volledige outputformaat (1:1)
- Zet tekst om in lettercontouren/outlines of stuur de lettertypes mee
- Bleed: 5 mm rondom
- Afloop met snijtekens
Geaccepteerde formaten
- PDF (voorkeur)
- AI
- EPS
- PSD
- TIFF
- JPEG/JPG
- Overige formaten in overleg
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.















