| Prijs per stuk | (0x) 0,81 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Gratis |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+2
EuroNorm parkeerschijf
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 49,01 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 30 april 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 04 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | 262258-005999999 |
| Kleur | Blauw |
| EAN-code | 8785260182278 |
| Volgende levering | 07-07-2026 00:00:00 |
| Aantal onderweg | 50000 |
| Lengte | 13 cm |
| Lengte verpakking | 58.5 cm |
| Breedte verpakking | 23 cm |
| Weight package | 11.6 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0417 ㎥ |
| Materiaal | Kunststof |
| On pallet | 500 |
| Inhoud | 39 ㎥ |
Algemeen
| PMS waarde | 288 |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Blauw | 6.038 | + 50.000 (verwacht op 07-07-2026) |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.



















