| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |



FANNY Waaier
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 61,11 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 12 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 13 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | KC6733 |
| Afmeting | 23X43X2,3 CM |
| Kleur | Zwart |
| Lengte | 23 cm |
| Breedte | 43 cm |
| Hoogte | 2.3 cm |
| Hoogte verpakking | 0.27 m |
| Lengte verpakking | 0.59 m |
| Breedte verpakking | 0.25 m |
| Inhoud verpakking | 0.04 m3 |
| Aantal per binnenverpakking | 50 |
| Materiaal type | ABS |
| Netto gewicht (kg) | 0.054 |
| Productstatus | Collection |
| Inhoud | 0.199 cdm3 |
| Statistieknummer | 6307 9098 |
| Aantal per verzenddoos | 200 |
Algemeen
| Bruto gewicht verpakking | 13.2 kg |
| Gewicht | 0.065000 |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Zwart | 64.877 | + 10.000 (verwacht op 08-06-2026) | ||
![]() Blauw | 25.207 | + 10.000 (verwacht op 23-06-2026) | ||
![]() Rood | 36.639 | + 10.000 (verwacht op 23-06-2026) | ||
![]() Wit | 109.603 | + 8.000 (verwacht op 08-06-2026) | ||
![]() Oranje | 17.978 | |||
![]() Fuchsia | 21.518 | + 10.000 (verwacht op 23-06-2026) | ||
![]() Limoen | 17.438 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.

























