| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+12
FitFly GRS Cabin Flight Bag
Totaalprijs bij 1 stuks vanaf € 38,93 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 27 april 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 29 april verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | 264960 |
| Lengte | 30 cm |
| EAN-code | 4202929190 |
| Lengte verpakking | 45 cm |
| Breedte verpakking | 33 cm |
| Weight package | 10.5 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0921 ㎥ |
| Materiaal | Gerecycled polyester |
| On pallet | 15 |
| Inhoud | 20400 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Olijfgroen | 1.158 | + 2.010 (verwacht op 20-08-2026) | ||
![]() Navy | 2.187 | + 8.010 (verwacht op 20-08-2026) | ||
![]() Zwart | 11.595 | |||
![]() Off White | 1.325 | + 1.005 (verwacht op 20-08-2026) | ||
![]() Grijs | 1.991 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.

















