| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |


Fold-on lampje
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 145,20 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 13 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 15 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | LT91239 |
| Lengte | 125 mm |
| Breedte | 30 mm |
| Hoogte | 10 mm |
| Materiaal | Silicone & abs |
| Number of batteries | Yes, Lithium CR2032, 2x |
| Print mogelijk | Yes |
| HS-code | 8512200090 |
Algemeen
| Gewicht | 0.017000 |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
| Position Gpsd | On the back |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Wit | 11.579 | |||
![]() Zwart | 5.856 | |||
![]() Blauw | 7.760 | |||
![]() Rood | 26.188 | |||
![]() Lichtgroen | 14.486 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.























