| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+3
FreshCooler GRS RPET koeltas
Totaalprijs bij 10 stuks vanaf € 47,67 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 28 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 29 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | 263622 |
| Lengte | 19.5 cm |
| EAN-code | 4202929890 |
| Lengte verpakking | 47 cm |
| Breedte verpakking | 38 cm |
| Weight package | 7.8 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0679 ㎥ |
| Materiaal | Gerecycled polyester, Pe |
| On pallet | 100 |
| Inhoud | 3290.625 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Wit | 5.716 | |||
![]() Lime | 3.386 | |||
![]() Zwart | 5.369 | |||
![]() Oranje | 454 | + 3.000 (verwacht op 24-06-2026) | ||
![]() Geel | 1 | + 5.000 (verwacht op 08-07-2026) | ||
![]() Blauw | 1.912 | + 3.600 (verwacht op 07-10-2026) | ||
![]() Rood | 2.815 | + 3.000 (verwacht op 24-06-2026) |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.

























