| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |



Glazen drinkfles (500 ml) Andrei
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 90,75 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 1 werkdag(en)
Vóór 01 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 06 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | GE-736931 |
| Diameter | 6.6 cm |
| Hoogte | 22.4 cm |
| EAN-code | 7013499900 |
| Lengte verpakking | 36 cm |
| Breedte verpakking | 36 cm |
| Weight package | 18 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0609 ㎥ |
| Materiaal | Glas, Kunststof |
| On pallet | 50 |
| Inhoud | 766.3475 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Zwart | 2.793 | |||
![]() Rood | 6.538 | |||
![]() neutraal | 6.904 | |||
![]() Lichtblauw | 1.409 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.























