| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |



Glazen drinkfles (500 ml) Maxwell
Totaalprijs bij 10 stuks vanaf € 38,72 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 1 werkdag(en)
Vóór 01 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 06 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | GE-1015124 |
| Diameter | 6.3 cm |
| Hoogte | 22 cm |
| EAN-code | 7013499900 |
| Lengte verpakking | 36.5 cm |
| Breedte verpakking | 36.5 cm |
| Weight package | 13 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0626 ㎥ |
| Materiaal | Gerecycled rvs, Kunststof, Metaal, Pp, Rvs |
| On pallet | 50 |
| Inhoud | 685.794 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Kobaltblauw | 1 | + 8.755 (verwacht op 01-01-2099) | ||
![]() Transparant | 16.209 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.





















