| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |





Glazen fles (500 ml) Nika
Totaalprijs bij 10 stuks vanaf € 34,49 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 1 werkdag(en)
Vóór 01 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 06 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | GE-9301 |
| Diameter | 6.7 cm |
| Hoogte | 21.5 cm |
| EAN-code | 7010904300 |
| Lengte verpakking | 36 cm |
| Breedte verpakking | 29 cm |
| Weight package | 11.2 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0491 ㎥ |
| Materiaal | Glas, Neopreen |
| On pallet | 40 |
| Inhoud | 758.0153 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Grijs | 2.998 | + 5.880 (verwacht op 31-07-2026) | ||
![]() Oranje | 8.529 | |||
![]() Rood | 5.916 | |||
![]() Zwart | 11.887 | + 4.200 (verwacht op 31-07-2026) | ||
![]() Lime | 33 | + 5.760 (verwacht op 26-06-2026) | ||
![]() Kobaltblauw | 6.679 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.

























