| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+3
IBERA Draagbare vouwventilator
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 184,53 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 30 april 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 04 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | MO2779 |
| Afmeting | 8X17.2X2.7CM |
| Kleur | Wit |
| Lengte | 8 cm |
| Breedte | 17.2 cm |
| Hoogte | 2.7 cm |
| Hoogte verpakking | 0.4 m |
| Lengte verpakking | 0.45 m |
| Breedte verpakking | 0.35 m |
| Inhoud verpakking | 0.063 m3 |
| Aantal per binnenverpakking | 50 |
| Materiaal type | ABS |
| Netto gewicht (kg) | 0.1 |
| Productstatus | New |
| Inhoud | 0.63 cdm3 |
| Statistieknummer | 8414 5925 |
| Aantal per verzenddoos | 100 |
Algemeen
| Bruto gewicht verpakking | 11 kg |
| Gewicht | 0.110000 |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Wit | 0 | + 1.935 (verwacht op 19-05-2026) | ||
![]() Babyblauw | 0 | |||
![]() Zwart | 0 | + 12 (verwacht op 12-05-2026) | ||
![]() Babyrose | 0 | + 1.500 (verwacht op 19-05-2026) |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.






















