| Prijs per stuk | (0x) 12,72 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Gratis |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+14
Ice Cool GRS RPET Backpack rugzak
Totaalprijs bij 10 stuks vanaf € 153,91 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 3 werkdag(en)
Vóór 28 april 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 30 april verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | 266858-001999999 |
| Kleur | Zwart |
| EAN-code | 8785260198019 |
| Lengte | 41 cm |
| Lengte verpakking | 47 cm |
| Breedte verpakking | 45 cm |
| Weight package | 9 kg |
| Inhoud verpakking | 0.1121 ㎥ |
| Materiaal | Gerecycled polyester, Peva |
| On pallet | 20 |
| Inhoud | 23892.75 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Zwart | 5.299 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.



















