| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |


Kaarthouder
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 59,90 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 01 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 06 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | LT90766 |
| Lengte | 85 mm |
| Breedte | 32 mm |
| Hoogte | 15 mm |
| Materiaal | Abs & metal |
| Print mogelijk | Yes |
| HS-code | 8308900090 |
Algemeen
| Gewicht | 0.011000 |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
| Position Gpsd | On the backside |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Transparant / Blauw | 53.539 | |||
![]() Transparant / Rood | 11.350 | |||
![]() Transparant / Oranje | 7.475 | |||
![]() Transparant / Groen | 5.200 | |||
![]() Transparant / Grijs | 5.679 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.
























