| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+3
Katoenen pet Beau
Totaalprijs bij 10 stuks vanaf € 35,94 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 1 werkdag(en)
Vóór 01 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 06 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | GE-9114 |
| Diameter | 19 cm |
| Hoogte | 13 cm |
| EAN-code | 6505003000 |
| Lengte verpakking | 58 cm |
| Breedte verpakking | 44 cm |
| Weight package | 5.5 kg |
| Inhoud verpakking | 0.051 ㎥ |
| On pallet | 50 |
| Inhoud | 3685.8736 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | versie | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | |
|---|---|---|---|---|
![]() Geel | Standaard uitvoering | 1.588 | + 3.000 (verwacht op 13-05-2026) | |
![]() Oranje | Standaard uitvoering | 38 | ||
![]() Roze | Standaard uitvoering | 8.462 | ||
![]() Wit | Standaard uitvoering | 7.441 | + 4.600 (verwacht op 27-07-2026) | |
![]() khaki (écru) | Standaard uitvoering | 1.913 | + 3.000 (verwacht op 13-05-2026) | |
![]() Kobaltblauw | Standaard uitvoering | 8.988 | ||
![]() Zwart | Standaard uitvoering | 4.488 | + 11.500 (verwacht op 13-05-2026) | |
![]() Groen | Standaard uitvoering | 790 | + 4.600 (verwacht op 13-05-2026) | |
![]() Blauw | Standaard uitvoering | 6.409 | + 9.200 (verwacht op 25-06-2026) | |
![]() Paars | Standaard uitvoering | 3.373 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.




























