| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |





LittleDuck badeend
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 69,58 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 30 april 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 04 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | 262833 |
| Lengte | 7.3 cm |
| EAN-code | 9503004990 |
| Lengte verpakking | 59.5 cm |
| Breedte verpakking | 40 cm |
| Weight package | 7.5 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0762 ㎥ |
| Materiaal | Pvc |
| On pallet | 50 |
| Inhoud | 308.352 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Geel | 10.028 | + 15.000 (verwacht op 29-07-2026) | ||
![]() Navy | 14.965 | + 9.600 (verwacht op 01-01-2099) | ||
![]() Zwart | 2.477 | + 10.000 (verwacht op 29-07-2026) | ||
![]() Wit | 17.880 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.



















