| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |

Lunchbox Zen 800 ml
Totaalprijs bij 10 stuks vanaf € 54,33 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 22 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 26 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | LT90400 |
| Lengte | 212 mm |
| Breedte | 115 mm |
| Hoogte | 60 mm |
| HS-code | 3924100090 |
Algemeen
| Gewicht | 0.156000 |
| Microwave Safe | Ja |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Donkerblauw | 3.867 | |||
![]() Grijs | 3.997 | |||
![]() Beige | 3.999 | |||
![]() Zwart | 3.897 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.























