
Metallic look aansteker
Totaalprijs bij 1 stuks vanaf (incl. BTW)
Het artikel is niet meer leverbaar.
Neem contact met ons op, wij helpen u graag met het zoeken naar een passend alternatief!
E-mail naar [email protected] of bel 31 076 50 182 25 .
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | LT90706 |
| Gevaarlijke goederen | 1 |
| Lengte | 210 mm |
| Breedte | 15 mm |
| Hoogte | 18 mm |
| Materiaal | Abs & as |
| Print mogelijk | Yes |
| HS-code | 9613200000 |
Algemeen
| Gewicht | 0.031000 |
| Refill | 1 |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.


















