| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |



MINI MATCH Stand tennisset, small
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 130,08 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 3 werkdag(en)
Vóór 25 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 28 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | MO1911 |
| Afmeting | 32,5X18X0,5CM |
| Kleur | Rood |
| Lengte | 32.5 cm |
| Breedte | 18 cm |
| Hoogte | 0.5 cm |
| Hoogte verpakking | 0.33 m |
| Lengte verpakking | 0.5 m |
| Breedte verpakking | 0.27 m |
| Inhoud verpakking | 0.045 m3 |
| Materiaal type | Mdf |
| Netto gewicht (kg) | 0.26 |
| Productstatus | Collection |
| Inhoud | 0.891 cdm3 |
| Statistieknummer | 9506 9990 |
| Aantal per verzenddoos | 50 |
Algemeen
| Bruto gewicht verpakking | 14.02 kg |
| Gewicht | 0.274000 |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Zwart | 12.733 | |||
![]() Rood | 0 | + 9.950 (verwacht op 16-06-2026) | ||
![]() Oranje | 8.723 | |||
![]() Royal blauw | 12.002 | + 5.000 (verwacht op 30-06-2026) | ||
![]() Limoen | 9.732 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.























