| Prijs per stuk | (0x) 2,40 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Gratis |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+3
Opvouwbare Reisschaar
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 145,20 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 12 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 13 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | LT90756-N0001 |
| Kleur | Wit |
| Lengte | 90 mm |
| Breedte | 20 mm |
| Hoogte | 10 mm |
| HS-code | 8214200000 |
Algemeen
| Gewicht | 0.013500 |
Regelgeving
| Land van herkomst | Taiwan |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Wit | 5.400 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.





















