| Prijs per stuk | (0x) 45,86 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Gratis |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |


Orrefors Jernverk RVS pan 5L
Totaalprijs bij 1 stuks vanaf € 55,49 (incl. BTW)
Altijd een gratis digitaal voorbeeld vooraf:
-Upload uw drukbestand(en)
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 13 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 15 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | LT54021-N0005 |
| Kleur | Zilver |
| Lengte | 115 |
| Breedte | 310 |
| Hoogte | 260 |
| Materiaal | Stainless steel |
| Alleen blanco | 1 |
| HS-code | 7323930090 |
Algemeen
| Gewicht | 1930.000000 |
Regelgeving
| Statistieknummer | LT54021 |
| Land van herkomst | China |
Afmeting
| Lengte geschenkdoos | 550 mm |
| Hoogte geschenkdoos | 330 mm |
| Breedte geschenkdoos | 330 mm |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Zilver | 40 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.


















