| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |


Picknickmand opvouwbaar 600D
Totaalprijs bij 1 stuks vanaf € 36,11 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 3 werkdag(en)
Vóór 11 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 13 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | LT91474 |
| Lengte | 390 mm |
| Breedte | 240 mm |
| Hoogte | 270 mm |
| Materiaal | Polyester |
| Print mogelijk | Yes |
| HS-code | 4202929890 |
Algemeen
| Gewicht | 0.630000 |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
| Position Gpsd | Hangtag on handle + Inner label |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Zwart | 50 | + 7.860 (verwacht op 13-08-2026) | ||
![]() Donkerblauw | 0 | + 2.000 (verwacht op 13-08-2026) | ||
![]() Rood | 2.309 | |||
![]() Groen | 1.380 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.






















