| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |





Pluche teddybeer Monty
Totaalprijs bij 10 stuks vanaf € 85,18 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 1 werkdag(en)
Vóór 01 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 06 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | GE-8182 |
| Lengte | 18 cm |
| Breedte | 12 cm |
| Hoogte | 20 cm |
| EAN-code | 9503004100 |
| Lengte verpakking | 45.5 cm |
| Breedte verpakking | 45.5 cm |
| Weight package | 6.76 kg |
| Inhoud verpakking | 0.1221 ㎥ |
| On pallet | 60 |
| Inhoud | 4320 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Groen | 2.699 | |||
![]() Wit | 2.573 | + 6.720 (verwacht op 24-07-2026) | ||
![]() Lichtblauw | 1 | + 2.880 (verwacht op 24-06-2026) | ||
![]() Blauw | 4.219 | + 5.760 (verwacht op 24-07-2026) | ||
![]() Rood | 2.508 | + 3.480 (verwacht op 01-07-2026) |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.























