| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




Polyester (190T) draagtas Vera
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 104,67 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 1 werkdag(en)
Vóór 01 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 06 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | GE-6264 |
| Lengte | 53.5 cm |
| Breedte | 42.5 cm |
| Hoogte | 0.2 cm |
| EAN-code | 4202929890 |
| Lengte verpakking | 40 cm |
| Breedte verpakking | 29 cm |
| Weight package | 4.8 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0244 ㎥ |
| On pallet | 150 |
| Inhoud | 454.75 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Zwart | 7.591 | + 12.600 (verwacht op 04-09-2026) | ||
![]() Rood | 1.825 | + 6.300 (verwacht op 20-08-2026) | ||
![]() Blauw | 8.550 | + 18.900 (verwacht op 04-09-2026) | ||
![]() Oranje | 4.131 | + 6.300 (verwacht op 04-09-2026) | ||
![]() Wit | 1.028 | + 6.300 (verwacht op 22-07-2026) | ||
![]() Lichtblauw | 6.048 | |||
![]() Geel | 5.546 | |||
![]() Paars | 5.032 | |||
![]() Lime | 2.922 | + 6.300 (verwacht op 06-05-2026) | ||
![]() Roze | 8.474 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.




























