| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




Polyester (210D) boodschappentas Billie
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 73,81 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 1 werkdag(en)
Vóór 01 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 06 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | GE-8962 |
| Lengte | 50 cm |
| Breedte | 37.5 cm |
| Hoogte | 0.4 cm |
| EAN-code | 4202929100 |
| Lengte verpakking | 45 cm |
| Breedte verpakking | 40 cm |
| Weight package | 5.5 kg |
| Inhoud verpakking | 0.027 ㎥ |
| On pallet | 150 |
| Inhoud | 750 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Wit | 6.333 | |||
![]() Lime | 9.278 | |||
![]() Zwart | 5.727 | |||
![]() Kobaltblauw | 5.331 | + 13.200 (verwacht op 31-07-2026) | ||
![]() Rood | 3.601 | + 13.200 (verwacht op 01-07-2026) |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.























