| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |





PP en PE bellenblaas stick Kaila
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 48,40 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 1 werkdag(en)
Vóór 01 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 06 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | GE-8573 |
| Diameter | 2.6 cm |
| Hoogte | 13.2 cm |
| EAN-code | 9503009500 |
| Lengte verpakking | 29.5 cm |
| Breedte verpakking | 28.5 cm |
| Weight package | 9.6 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0252 ㎥ |
| Materiaal | Pe, Pp |
| On pallet | 50 |
| Inhoud | 70.0826 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Wit | 28.787 | + 27.000 (verwacht op 26-06-2026) | ||
![]() Geel | 15.725 | |||
![]() Oranje | 4.576 | + 18.000 (verwacht op 26-06-2026) | ||
![]() Lime | 1 | + 17.600 (verwacht op 26-06-2026) | ||
![]() Lichtblauw | 23.875 | + 18.000 (verwacht op 26-06-2026) | ||
![]() Rood | 33.187 | + 18.000 (verwacht op 26-06-2026) |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.




















