| Prijs per stuk | (0x) 38,67 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Gratis |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+10
Prixton Live Pro draadloze ANC Bluetooth® koptelefoon
Totaalprijs bij 1 stuks vanaf € 46,79 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 30 april 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 04 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | PX2PA06690 |
| Afmeting | 18 x 5 x 17 cm |
| Battery nr | 1 |
| Battery size seq1 | RECHARGEABLE LITHIUM-POLYMER |
| Battery type seq1 | Built-in rechargeable batteries |
| Gewicht van batterij | 8 |
| Kleur | Zwart |
| Lengte | 18 |
| Breedte | 17 |
| Hoogte | 5 |
| EAN-code | 8713159670971 |
| Hoogte verpakking | 21 |
| Lengte verpakking | 17,7 |
| Breedte verpakking | 8,2 |
| Aantal per binnenverpakking | 40 |
| Materiaal type | Rubber,Plastic |
| Netto gewicht (kg) | 13,3 |
| Standaard max. aantal kleuren | 1 |
| Afmeting geschenkdoos opgeteld | 17,7 x 21 x 8,2 cm |
| HS-code | 8518300090000000000000 |
| Volgende levering | 07-05-2026 00:00:00 |
| Aantal onderweg | 36 |
Aanbevolen bewerking
| Drukmethode | Tampondruk |
| Standaard drukpositie | linker oorschelp |
| Standaard drukgrootte (mm) | 25 x 40 mm |
Afmeting
| Decorative Individual Packaging Type | Individual gift box and manual |
Algemeen
| Gewicht | 237.000000 |
| Green Points | 12 |
| CO2-voetafdruk | 5,3071436531068 |
| Decorative Individual Packaging | Yes |
Transportverpakking
| Lengte transportverpakking (cm) | 43 |
| Breedte transportverpakking (cm) | 73 |
| Hoogte transportverpakking (cm) | 44 |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Zwart | 0 | + 36 (verwacht op 07-05-2026) |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.



















