| Prijs per stuk | (0x) 7,09 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Gratis |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |


Prof knuffelbeer
Totaalprijs bij 10 stuks vanaf € 85,79 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 30 april 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 04 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | 264961-011999999 |
| Kleur | Bruin |
| EAN-code | 8785260200248 |
| Lengte | 20 cm |
| Lengte verpakking | 58 cm |
| Breedte verpakking | 43 cm |
| Weight package | 9.6 kg |
| Inhoud verpakking | 0.1172 ㎥ |
| Materiaal | Polyester |
| On pallet | 60 |
| Inhoud | ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Bruin | 5.506 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.


















