| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |

PROMOCOOL Koeltas voor 6 blikjes
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 75,63 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 03 april 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 08 april verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | MO7883 |
| Afmeting | 19,5X14X14CM |
| Kleur | Zwart |
| Lengte | 19.5 cm |
| Breedte | 14 cm |
| Hoogte | 14 cm |
| Hoogte verpakking | 0.55 m |
| Lengte verpakking | 0.33 m |
| Breedte verpakking | 0.33 m |
| Inhoud verpakking | 0.06 m3 |
| Materiaal type | PP |
| Netto gewicht (kg) | 0.035 |
| Productstatus | Collection |
| Inhoud | 0.599 cdm3 |
| Statistieknummer | 4202 9298 |
| Aantal per verzenddoos | 100 |
Algemeen
| Bruto gewicht verpakking | 4.28 kg |
| Gewicht | 0.042000 |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Zwart | 44.986 | |||
![]() Blauw | 48.475 | |||
![]() Rood | 16.969 | |||
![]() Wit | 37.594 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.






















