| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |



PS ijskrabber Andreas
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 58,08 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 1 werkdag(en)
Vóór 01 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 06 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | GE-5816 |
| Lengte | 22.1 cm |
| Breedte | 10.8 cm |
| Hoogte | 1.2 cm |
| EAN-code | 3926909700 |
| Lengte verpakking | 43 cm |
| Breedte verpakking | 25 cm |
| Weight package | 12 kg |
| Inhoud verpakking | 0.043 ㎥ |
| Materiaal | Ps |
| On pallet | 50 |
| Inhoud | 286.416 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Kobaltblauw | 7.362 | |||
![]() Wit | 80 | + 8.448 (verwacht op 06-05-2026) |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.


















