| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |



PS puntenslijper met gum Pauline
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 41,14 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 1 werkdag(en)
Vóór 01 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 06 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | GE-6458 |
| Lengte | 6.3 cm |
| Breedte | 3.3 cm |
| Hoogte | 1.6 cm |
| EAN-code | 8214100000 |
| Lengte verpakking | 40 cm |
| Breedte verpakking | 21.5 cm |
| Weight package | 14.4 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0318 ㎥ |
| Materiaal | Ps |
| On pallet | 24 |
| Inhoud | 33.264 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Kobaltblauw | 2.687 | + 21.600 (verwacht op 01-01-2099) | ||
![]() Lichtgroen | 9.780 | + 21.600 (verwacht op 01-01-2099) | ||
![]() Wit | 31.261 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.





















