| Prijs per stuk | (0x) 31,42 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Gratis |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+8
Rackpack Cooler Box
Totaalprijs bij 1 stuks vanaf € 38,02 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 3 werkdag(en)
Vóór 11 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 13 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | 262456-945999999 |
| Kleur | houtbruin |
| EAN-code | 8785260209159 |
| Volgende levering | 17-06-2026 00:00:00 |
| Aantal onderweg | 3000 |
| Lengte | 12.5 cm |
| Lengte verpakking | 71 cm |
| Breedte verpakking | 32.3 cm |
| Weight package | 13.6 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0711 ㎥ |
| Merk | Rackpack |
| Materiaal | Kurk |
| On pallet | 10 |
| Inhoud | 4296.875 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() houtbruin | 574 | + 3.000 (verwacht op 17-06-2026) |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.



















