| Prijs per stuk | (0x) 10,47 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Gratis |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+16
Rackpack Original
Totaalprijs bij 10 stuks vanaf € 126,69 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 21 april 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 22 april verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | 269003-945999999 |
| Kleur | houtbruin |
| EAN-code | 8785260210049 |
| Lengte | 11 cm |
| Lengte verpakking | 62.5 cm |
| Breedte verpakking | 26 cm |
| Weight package | 5.2 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0715 ㎥ |
| Merk | Rackpack |
| On pallet | 10 |
| Inhoud | 5060 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() houtbruin | 748 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.


















