| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




GRS Recycled Cotton PromoBag Plus (180 g/m²) rugzak
Totaalprijs bij 10 stuks vanaf € 39,93 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 31 maart 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 01 april verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | 263655 |
| Lengte | 38 cm |
| EAN-code | 4202929890 |
| Lengte verpakking | 44 cm |
| Breedte verpakking | 44 cm |
| Weight package | 14.9 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0678 ㎥ |
| Materiaal | Gerecycled katoen |
| On pallet | 100 |
| Inhoud | ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | India |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Donkergrijs | 3.421 | + 3.000 (verwacht op 20-08-2026) | ||
![]() Rood | 2.255 | |||
![]() Naturel | 9.009 | |||
![]() Blauw | 6.414 | + 3.000 (verwacht op 20-08-2026) | ||
![]() Grijs | 5.112 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.























