| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |
Eco artikel





RIO RPET balpen
Totaalprijs bij 100 stuks vanaf € 39,93 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 13 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 15 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | MO6409 |
| Afmeting | Ø1,3X14,1 CM |
| Kleur | Transparant wit |
| Lengte | 14.1 cm |
| Breedte | 1.3 cm |
| Hoogte | 14.1 cm |
| Hoogte verpakking | 0.24 m |
| Lengte verpakking | 0.53 m |
| Breedte verpakking | 0.32 m |
| Inhoud verpakking | 0.041 m3 |
| Aantal per binnenverpakking | 50 |
| Materiaal type | Rpet |
| Netto gewicht (kg) | 0.013 |
| Productstatus | Collection |
| Inhoud | 0.041 cdm3 |
| Statistieknummer | 9608 1092 |
| Aantal per verzenddoos | 1000 |
Algemeen
| Bruto gewicht verpakking | 14.36 kg |
| Gewicht | 0.015000 |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Transparant blauw | 37.806 | |||
![]() Transparant groen | 29.902 | |||
![]() Transparant rood | 30 | + 20.000 (verwacht op 18-06-2026) | ||
![]() Transparant wit | 29.331 | + 40.000 (verwacht op 18-06-2026) | ||
![]() Transparant grijs | 2.379 | |||
![]() Transparant oranje | 7.553 | + 10.000 (verwacht op 18-06-2026) | ||
![]() Transparant licht blauw | 9.405 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.

























