| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |

rPET 300D Kora toilettas voor op reis
Totaalprijs bij 10 stuks vanaf € 82,28 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 28 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 29 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | LT95396 |
| Lengte | 210 mm |
| Breedte | 190 mm |
| Hoogte | 100 mm |
| Inhoud | 3000 ml |
| HS-code | 4202321000 |
Algemeen
| Gewicht | 0.148000 |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Donker rood | 1.499 | |||
![]() Blauw | 1.499 | |||
![]() Zwart | 2.998 | |||
![]() Grijs | 1.499 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.























