| Prijs per stuk | (0x) 4,88 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Gratis |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |


Sinterklaas brievenbusdoosje A6-1 | Klassiek Kruidnootje
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 295,24 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 1 werkdag(en)
Vóór 29 april 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 29 april verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | A37-2311.300 |
| Kleur | Bruin |
| Lengte | 181 mm |
| Breedte | 115 mm |
| Hoogte | 28 mm |
| Materiaal | Karton |
| Netto gewicht (kg) | 130 |
| Statistieknummer | 18063290 |
Algemeen
| Country of Origin in Europe | True |
| Production Time Information Tex | 10 werkdagen na definitieve goedkeuring |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Bruin | Voorraad wordt gecommuniceerd bij uw aanvraag of bestelling. |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.


















