| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |

Strohoed met gekleurde band
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 166,98 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 13 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 15 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | LT90502 |
| Lengte | 275 mm |
| Breedte | 250 mm |
| Hoogte | 150 mm |
| Alleen print | 1 |
| HS-code | 6504000000 |
Algemeen
| Gewicht | 0.063000 |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Roze | 6.707 | |||
![]() Zwart | 14.085 | |||
![]() Geel | 738 | |||
![]() Donkerblauw | 7.371 | |||
![]() Wit | 11.344 | |||
![]() Lichtgroen | 4.746 | |||
![]() Rood | 6.793 | |||
![]() Blauw | 7.476 | |||
![]() Oranje | Voorraad wordt gecommuniceerd bij uw aanvraag of bestelling. |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.




























