| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |





Uni pet
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 96,80 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 28 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 29 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | 263061 |
| EAN-code | 6505003000 |
| Lengte verpakking | 56.5 cm |
| Breedte verpakking | 45 cm |
| Weight package | 13 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0953 ㎥ |
| Materiaal | Katoen |
| On pallet | 200 |
| Inhoud | ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Kobaltblauw | 5.639 | |||
![]() Zwart | 16.357 | |||
![]() Grijs | 2.745 | |||
![]() Navy | 1.684 | + 4.000 (verwacht op 05-08-2026) | ||
![]() Wit | 20 | + 8.000 (verwacht op 05-08-2026) | ||
![]() Rood | 3.963 | |||
![]() Lime | 3.837 | |||
![]() Groen | 2.456 | |||
![]() Oranje | 2.779 | |||
![]() Geel | 2.671 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.




























