
Veiligheidshamer Auto met Lamp en Gordelsnijder
Totaalprijs bij 1 stuks vanaf (incl. BTW)
Het artikel is niet meer leverbaar.
Neem contact met ons op, wij helpen u graag met het zoeken naar een passend alternatief!
E-mail naar [email protected] of bel +31(0)76 - 50 182 25 .
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | LT91282 |
| Lengte | 57 mm |
| Breedte | 24 mm |
| Hoogte | 148 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Number of batteries | Yes, Alkaline AAA |
| Print mogelijk | Yes |
| HS-code | 8513100000 |
Afmeting
| Lengte geschenkdoos | 57 mm |
| Hoogte geschenkdoos | 148 mm |
| Breedte geschenkdoos | 24 mm |
Algemeen
| Gewicht | 0.094000 |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
| Position Gpsd | On handle |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.


















