| Prijs per stuk | (0x) 12,53 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Gratis |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+6
Wellmark 250 ml douchegel
Totaalprijs bij 10 stuks vanaf € 151,61 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 13 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 15 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | PX12632111 |
| Afmeting | 16,8 x Ø 6,2 cm |
| Diameter | 6,2 |
| Kleur | Amber gemêleerd |
| Hoogte | 16,8 |
| EAN-code | 8713159683070 |
| Hoogte verpakking | 8 |
| Lengte verpakking | 23 |
| Breedte verpakking | 10,2 |
| Aantal per binnenverpakking | 9 |
| Materiaal | Gerecycled glas |
| Materiaal type | Glass |
| Netto gewicht (kg) | 5,7 |
| Standaard max. aantal kleuren | 1 |
| Afmeting geschenkdoos opgeteld | 23 x 8 x 10,2 cm |
| HS-code | 3401300000000000000000 |
Aanbevolen bewerking
| Drukmethode | Lasergraveren |
| Standaard drukpositie | zeep |
| Standaard drukgrootte (mm) | 18 x 35 mm |
Afmeting
| Decorative Individual Packaging Type | Individual gift box |
Algemeen
| Gewicht | 440.000000 |
| Green Points | 45 |
| CO2-voetafdruk | 0,390911630406345 |
| Decorative Individual Packaging | Yes |
Regelgeving
| Land van herkomst | Nederland |
Transportverpakking
| Lengte transportverpakking (cm) | 28 |
| Breedte transportverpakking (cm) | 36 |
| Hoogte transportverpakking (cm) | 30 |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Amber gemêleerd | 66 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.



















