| Prijs per stuk | (0x) 8,22 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Gratis |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+12
Wooosh Fragrance Sticks Fine Oudh
Totaalprijs bij 10 stuks vanaf € 99,46 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 01 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 06 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | 261796-970999999 |
| Kleur | Transparant |
| Volgende levering | 21-08-2026 00:00:00 |
| Aantal onderweg | 3000 |
| Diameter | 6.5 cm |
| Lengte | 7.5 cm |
| EAN-code | 3307490090 |
| Lengte verpakking | 30 cm |
| Breedte verpakking | 23 cm |
| Weight package | 7.7 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0242 ㎥ |
| Merk | Wooosh |
| On pallet | 24 |
| Inhoud | 143.7933 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Transparant | 1 | + 3.000 (verwacht op 21-08-2026) |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.



















