| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |


Zonnebril Justin UV400
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 72,00 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 11 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 12 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | LT86700 |
| Lengte | 145 mm |
| Breedte | 145 mm |
| Hoogte | 48 mm |
| Materiaal | Polycarbonate & ac |
| Print mogelijk | Yes |
| HS-code | 9004109100 |
Algemeen
| Gewicht | 0.025000 |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
| Position Gpsd | Hangtag in the middle of the frame |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Wit | 83.162 | |||
![]() Zwart | 87.084 | + 86.665 (verwacht op 12-05-2026) | ||
![]() Lichtblauw | 33.108 | |||
![]() Rood | 37.258 | |||
![]() Oranje | 9.106 | + 10.599 (verwacht op 12-05-2026) | ||
![]() Lichtgroen | 25.849 | |||
![]() Geel | 9 | + 19.999 (verwacht op 29-10-2026) | ||
![]() Roze | 7.722 | + 8.000 (verwacht op 12-05-2026) | ||
![]() Champagne | 0 | + 5.200 (verwacht op 13-08-2026) | ||
![]() Pastel rose | 0 | + 5.200 (verwacht op 13-08-2026) |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.




























