| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |

2PB24100 I Fresh 'n Rebel USB-C Powerbank 24000mAh
Totaalprijs bij 1 stuks vanaf € 77,25 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 3 werkdag(en)
Vóór 11 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 13 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | LT49404 |
| Gevaarlijke goederen | 1 |
| Lengte | 152 mm |
| Breedte | 82 mm |
| Hoogte | 31 mm |
| HS-code | 8507600090 |
Afmeting
| Lengte geschenkdoos | 185 mm |
| Hoogte geschenkdoos | 50 mm |
| Breedte geschenkdoos | 113 mm |
Algemeen
| Gewicht | 0.504000 |
| Charging Time | 4.5 h |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Donker gun metal | 213 | |||
![]() Lichtblauw | Voorraad wordt gecommuniceerd bij uw aanvraag of bestelling. | |||
![]() Blauw | Voorraad wordt gecommuniceerd bij uw aanvraag of bestelling. | |||
![]() Beige | Voorraad wordt gecommuniceerd bij uw aanvraag of bestelling. | |||
![]() Rood | Voorraad wordt gecommuniceerd bij uw aanvraag of bestelling. | |||
![]() Lila | Voorraad wordt gecommuniceerd bij uw aanvraag of bestelling. |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.
























