| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |

2PB27100 I Fresh 'n Rebel Powerbank 27000mAh 65W
Totaalprijs bij 1 stuks vanaf € 103,27 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 3 werkdag(en)
Vóór 11 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 13 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | LT49405 |
| Gevaarlijke goederen | 1 |
| Lengte | 172 mm |
| Breedte | 94 mm |
| Hoogte | 32 mm |
| Materiaal | Abs |
| HS-code | 8507600090 |
Algemeen
| Gewicht | 0.656000 |
| Charging Time | 2.5 h |
| Input Voltage | 3,7V |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Donker gun metal | 167 | |||
![]() Blauw | Voorraad wordt gecommuniceerd bij uw aanvraag of bestelling. |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.




















